Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

"Жіночі інтонації" - літературно-гастрономічна подорож в "Prynada Ukrainian Cafe"

19 квітня в ресторані Prynada Ukrainian Cafe відбувся п'ятий літературний вечір - «Жіночі інтонації», присвячений красі, духовності, таланту і чуттєвості. Проведення подібних вечорів вже стало прекрасною традицією ресторану, справжнім святом для душі і тіла, подарунком для естетів і витончених духовно-розвинених натур.

Жіночі інтонації - літературно-гастрономічна подорож в Prynada Ukrainian Cafe

Жіночі інтонації - літературно-гастрономічна подорож в Prynada Ukrainian Cafe

 

Жінка - це цілий всесвіт любові, пристрасті і гармонії. Так було в усі часи, є і завжди буде. Іменний їй, її нев'янучої краси і тайфуну емоцій були присвячені безсмертні поетичні рядки із «золотої колекції» класичної літератури, а також авторські вірші, наповнені чесними неприкритими емоціями.

Кожен гість мав можливість не лише послухати, але також продекламувати відомий вірш або ж свій власний. Знайшлося чимало охочих оголити свої емоції по максимуму і втілити їх в реальність за допомогою поетичних рядків.

Не обійшлося також і без неймовірно красивих музичних композицій у виконанні талановитої і неповторною Тетяни Кулі. Її пісні стали чудовим доповненням літературного вечора, змусивши гостей не тільки підспівувати, але ще і танцювати, вкладаючи всю свою пристрасть в кожне па.

Жіночі інтонації - літературно-гастрономічна подорож в Prynada Ukrainian Cafe

Жіночі інтонації - літературно-гастрономічна подорож в Prynada Ukrainian Cafe

 

Чуттєві вірші, майстерно підібрані фото- і відео-презентації дали можливість всім гостям Prynada Ukrainian Cafe простежити еволюцію української жінки через призму часу і на власні очі побачити, як змінилося її натура, стиль і краса. І, звичайно ж, дивним завершенням вечора став портрет жінки - результат колективної творчості всіх присутніх, символ жіночої багатогранності загадковості і досконалості.

Хочете знати, чому буде присвячена нова поетична історія Prynada Ukrainian Cafe? Тоді слідкуйте за новинами RestOn! А поки нові рядки ще не написані, приходьте в Prynada Ukrainian Cafe (вулиця Героїв Сталінграда, 24), і надихайтеся смачними стравами сучасної української кухні!

Ресторан "Prynada Ukrainian Cafe"

Aдреса Aдреса: пр. Героїв Сталінграда, 24
Резерв столика Резерв столика: (044) 384 49 34; (050) 900 34 93
Знижка за резерв від RestOn Знижка за резерв від RestOn: -15% на весь заказ
Повернутися до списку новин 23.04.2018
Рейтинг: 5,00
Всього оцінок: 1

Підписатись на новини

Blcfst
comments powered by Disqus
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Читати далі